Екскурсія, присвячена ознайомленню з роботою різних підрозділів Сумського облводресурсів та проведенню монітрингу водних об’єктів на території Сумської області

20 та 22 лютого 2018 року в актовому залі Сумського облводресурсів та приміщенні лабораторії моніторингу вод та грунтів спеціалістами Сумського облводресурсів (заступник начальника по водних ресурсах – Олена Вакарчук, начальник відділу водних ресурсів – Ілона Янченко, спеціаліст відділу водних ресурсів – Вадим Онісковець, завідуюча лабораторією моніторингу вод та грунтів – Олена Ярошенко) було проведено ознайомчу екскурсію для студентів Сумського державного педагогічного університу ім. А.С. Макаренка 3 курсу за фахом хімія-біологія та біологія-психологія разом з викладачем – кандидатом біологічних наук В. Торяник.

Студентам було продемонстровано фільм, що ознайомлює з видами діяльності облводресурсів та його структурних підрозділів. Заступник начальника по водних ресурсах розповіла про зміни у водному законодавстві України, а спеціалісти відділу водних ресурсів розкрили значення роботи, яку виконує відділ, нові напрямки у роботі з водними об’єктами, а також розповіли про участь управління у пропуску паводку.

У лабораторії моніторингу вод та ґрунтів проведено екскурсію з демонстрацією засобів вимірювальної техніки, яка використовується в роботі, а також ознайомлено студентів з видами забруднень, які можуть потрапляти в водні об’єкти зі стічними водами і методами контролю.

Студенти виявили зацікавленість проблемами, що вирішуються  в Сумському облводресурсів, задавали багато питань щодо взаємозв’язків з іншими структурами, залишились задоволеними від розуміння, що екологічні проблеми, пов’язані з використанням водних ресурсів, у нашій країні та області вирішуються.