Президент у Сумах відкрив Козацький хрест борцям за волю України

Під час робочої поїздки до Сумської області 12 липня 2017 року Президент України Петро Порошенко відкрив пам’ятний знак «Козацький хрест борцям за волю України», встановлений у Сумах на території Воскресенської церкви – Свято-Воскресенського кафедрального собору Сумської єпархії Української православної церкви Київського патріархату.

Президент подякував Українській Православній Церкві Київського Патріархату за ініціативу встановлення цього знаку та зазначив, що духовність і віра в Бога завжди допомагали нашому народу вистояти і перемогти. “Говорячи словами апостола Павла, ми зодягаємося у броню віри та шолом надії на спасіння”, – сказав Петро Порошенко.

Після відкриття Козацького хреста і служби у соборі, Президент вирушив до Центру реабілітації воїнів АТО.

Також Петро Порошенко урочисто відкрив у Сумах завод з виробництва упаковки для дитячого харчування. Президент підкреслив, що відкриття заводу “GualaPack Ukraine” відбувається за умов війни в країні та закликав іноземних інвесторів звернути увагу на українську продукцію. Гарант додав, що за останні три роки в країні відкрилось 60 нових заводів.