Разом збережемо водні ресурси

Сумське обласне управління водних ресурсів з метою оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації, екологічні катастрофи, що спричиняють забруднення водних ресурсів, розмістило на сайті швидкодоступний банер «Разом збережемо водні ресурси». Цей банер містить контакти міжрайонних управлінь водного господарства, контакти Державної екологічної інспекції в Сумській області, телефони обласної державної адміністрації, міської ради та Сумської районної адміністрації, також телефони оперативно-кординаційного центру Управління ДСНС Укрїни в Сумській області та Департаменту цивільного захисту населення Сумської обласної державної адміністрації.

На виконання листа Держводагентства фахівцями Кролевецького МУВГ була проведена робота з Кролевецькою станцією натуралістів та ЗОШ № 5, де разом з керівниками Біляченко І. В. та Хиля Н. М. створено волонтерську групу учнів старших класів, які неодноразово допомагали в прибиранні прибирежних зон водних об’єктів та брали активну участь у встановленні природоохоронних знаків.

Працівники Клевенського МУВГ постійно залучають учнівську молодь до різного роду екологічних заходів. Так за минулі роки активну участь приймали ЗОШ №1 та №2 м. Путивль, Новослобідський НВК та Стрільниківський НВК Путивльського району, Перемозький НВК та Баницький НВК Глухівського району. На базі кожного з цих навчальних закладів є екологічні гуртки, що можуть стати основою для створення волонтерських груп.

До подібних заходів щодо створення волонтерських груп приєдналися і працівники Конотопського та Боромлянського МУВГ.

Сумським обласним управлінням водних ресурсів була проведена робота щодо залучення 4 вищих навчальних закладів м. Суми до створення та функціонування волонтерських груп.